Zhodnocení stávajícího stavu - návrh řešení

Radi vás nezáväzne osobne navštívime. Na mieste zistíme v akom stave je Váš dom a aké varianty revitalizácie je možné ponúknuť. Navrhnuté opravy by v každom prípade mali obsahovať sanáciu pôvodných konštrukcií, ktoré zaistia, že Vaša nehnuteľnosť nebude ďalej degradovať.

Spolupráca s našou firmou neprináša len zakonzervovanie súčasného stavu či drobné omladenie. Naším cieľom je zaistiť ďalšie pridané hodnoty, vďaka ktorým sa Vám bude lepšie bývať. Ide nám hlavne o zväčšenie Vášho životného priestoru a jeho významne vyššiu využiteľnosť. Následne odovzdané ponuky sú už tzv. "šité na mieru" a Vy na ich základe môžete plánovať ďalšie Vaše kroky.

Vizualizácia navrhovaného riešenia:

Nami navrhované varianty opráv balkónov a lodžií sú neštandardné. Aby sme zaistili, že každý obyvateľ presne porozumie tomu, čo na Vašom dome plánujeme, ponúkame Vám vykreslenie Vášho domu v 3D. Vytvoríme priestorovú vizualizáciu, na ktorej po jednotlivých krokoch znázorníme, aké práce budú prebiehať a čo bude ich výsledkom. Tým umožníme každému obyvateľovi sa s navrhovaným riešením stotožniť.

Prezentácia:

Našej práci sa venujeme mnoho rokov a opravili sme tisíce lodžií. Preto si dovoľujeme tvrdiť, že sme odborníkmi v tomto špecifickom odbore. Radi budeme náš spoločný zámer prezentovať na Vašej domovej schôdzi. Máme pripravené kvalitné podklady a poznáme riešenie mnohých zložitých situácií. Zo skúsenosti vieme, že naša účasť významne zvýši šance na uskutočnenie zvoleného zámeru.

Projektová dokumentácia:

Máme vlastné projekčné oddelenie a nami navrhované riešenia sú mnohokrát overené a nakreslené. Radi dodáme celú stavbu tzv. na kľúč, vrátane nevyhnutnej komunikácie s dotyčnými orgánmi a následným zabezpečením stavebného povolenia. Prípadne môžeme odovzdať Vášmu projektantovi potrebné detaily, tak aby ich do už pripravovanej dokumentácie zahrnul.

Financovanie:

Správne nastavené financovanie je veľmi dôležitý bod, ktorý nemožno preskočiť, preto sa mu venujeme na samostatnej stránke. Dôležité je vedieť, že bytový dom má možnosti, ktoré sú pre iné subjekty nedostupné – my Vás s nimi môžeme zoznámiť.